pl / en

pl / en

IDC Security Roadshow 2017

Information Security in the Multi-Platform Era

April 26, Regent Hotel, Warsaw

Zostań cześcią 15 edycji
IDC Security Roadshow w Warszawie

Wyzwaniem dla bezpieczeństwa IT w nowej erze jest osiagnięcie optimum działania w warunkach dwoistości celów. Jak zracjonalizować podejście do spraw bezpieczeństwa przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu istniejącej infrastruktury? Czy posiadane systemy powinny być dalej utrzymywane kosztem wprowadzania nowych technologii w bezpieczenstwie IT?

Jakie są granice zakresu odpowiedzialności w dziedzinie bezpieczeństwa między organizacją i dostawcą uslug IT. Jaki jest wpływ nowych przepisów i rozporządzeń na bezpieczeństwo IT w organizacji?

Zarząd każdej organizacji musi przygotować się na wyzwania, które przynoszą najnowsze technologie:

 • Jak zadbać o bezpieczeństwo - stale rosnącej liczby - urządzeń mobilnych?
 • Jak sie uchronić przed wyciekiem danych z chmury ?
 • Jak zapewnić bezpieczeństwo w erze Big Data ? ... żeby wymienić tylko kilka

Podczas IDC Security Roadshow 2017 odpowiemy na te pytania a także na wiele innych związanych z bezpieczeństwem IT w obliczu współczesnych wyzwań dziś i jutro.

Kluczowe tematy IDC Security Roadshow 2017

Wieloaspektowe podejście do bezpieczeństwa informacji

Ochrona punktów końcowych

Analiza zagrożeń i ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w erze cyfrowej transformacji. Odchodzenie od tradycyjnych rozwiązań antywirusowych i zastosowanie rozwiązań bezpieczeństwa nowej generacji do zmieniającej się architektury

Identity As Perimeter

Zarządzanie tożsamością staje się nowym wyzwaniem – Czy Twoja organizacja jest na to gotowa? Wzrost znaczenia technologii biometrycznych i wpływ na trend BYOD; Zastosowanie wielopoziomowego uwierzytelniania jako absolutne minimum i jego wpływ na rozwój mobilnych stanowisk pracy

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Ochrona danych jest procesem w zarządzaniu i obszarze bezpieczeństwa firmy, który musi uwzgledniać kontrolę dostępu, systemy zarządzania kontami uprzywilejowanymi jak również szyfrowanie, zaciemnianie kodu a takze politykę firmy, kwestie zgodności z regulacjami jak i kulturę organizacji w obszarze bezpieczeństwa

W odniesieniu do wymienionych kwestii, mozna w sposób znaczący poprawić bezpieczeństwo organizacji podczas cyfrowej transformacji. Mobilność i chmura nie muszą mnożyć problemów w obszarze bezpieczeństwa. Dane i narzędzia analityki tworza nowe mozliwości. Pracownicy mogą pracować wydajnie zapewniając bezpieczeństwo zamiast powodować bóle glowy

Główne tematy

 • EU Cyberbezpieczeństwo. Zmiany legislacyjne. GDPR, eIDAS, PSD2, Infrastruktura Krytyczna
 • Bezpieczeństwo w erze DX
  • Cloud
  • Mobilność
  • Bezpieczeństwo Danych
  • Internet Rzeczy (IoT)
 • Zagrożenia wewnętrzne
 • Usługi zarządzania bezpieczeństwem
 • Kadra zarządzająca a bezpieczeństwo IT
 • Plan działania w sytuacjach krytycznych
 • Security Automation Analytics
 • Wyzwania rynku bezpieczeństwa IT
 • Tożsamość i Autoryzacja – może hasłom mówimy do widzenia
AGENDA

Prezentacje

Wpisz hasło, aby przejść dalej

Wpisz hasło, które otrzymałeś od IDC. Jeśli go nie otrzymałeś, skontaktuj się z: Magdalena Brandt +48 22 548 40 74 lub email, mbrandt@idc.com

HASŁO:

Prelegenci

Subbu Iyer

Subbu Iyer

Senior Director, Product Management, Identity Cloud Services, Oracle USA, HQ
Radoslaw Stepien

Radoslaw Stepien

Business Development Manager, IDC Poland
Grzegorz Czaplińśki

Grzegorz Czaplińśki

Presales Engineer, Integrity Partners
Krzysztof Grabczak

Krzysztof Grabczak

Security Specialist, Oracle
Jacek Bajorek

Jacek Bajorek

Pełnomocnik Zarządu ds. Ochrony Danych Osobowych, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Rafał Szulejewski

Rafał Szulejewski

Kierownik ds. Bezpieczeństwa Informacji, Departament Bezpieczeństwa Informacji i Systemów Informatycznych, Raiffeisen Polbank
Sławomir Polański

Sławomir Polański

Główny Specjalista Rozwoju Sieci i Usług, Orange

Partnerzy

Platinum Partner(s)

Oracle Polska

Korporacja Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Firma zatrudnia 104,5 tys. specjalistów, obsługuje 370 tys. klientów, zaś jej roczny obrót wynosi 26,8 mld USD (w roku finansowym 2010). W skali globalnej Oracle współpracuje z 20 tysiącami partnerów. Oracle Polska zatrudnia 250 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi. W roku kalendarzowym 2009 firma Oracle Polska osiągnęła obroty 454 mln PLN. Produkty Oracle opanowały ponad 60% krajowego rynku baz danych. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Gold Partner(s)

HOB GmbH & Co. KG

HOB GmbH & Co. KG - niemiecka spółka opracowująca innowacyjne, wielokrotnie nagradzane i sprzedawane na całym świecie rozwiązania programowe. Podstawowe kompetencje założonej w 1964 roku firmy HOB, obejmują bezpieczny dostęp zdalny, VoIP i wirtualizację. Ponadto, niektóre produkty HOB zostały certyfikowane zgodnie z Common Criteria EAL 4+ przez niemiecki Federalny Urząd Bezpieczeństwa InformacjiRozwiązania zdalnego dostępu stworzone przez firmę HOB, otrzymały od stowarzyszenia TeleTrusT znak jakości " IT Security Made in Germany”.

F-Secure

Od trzech dekad F-Secure wprowadza innowacje w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, chroniąc dziesiątki tysięcy firm i miliony użytkowników. Wykorzystując ogromne doświadczenie, F-Secure chroni przedsiębiorstwa i konsumentów przed wszelkimi zagrożeniami – od zaawansowanych cyberataków i naruszeń bezpieczeństwa danych po powszechne ataki ransomware. F-Secure łączy potęgę systemów uczących się i wiedzę ekspertów pracujących w znanych na świecie laboratoriach bezpieczeństwa, tworząc spójne podejście określane jako Live Security. Eksperci ds. zabezpieczeń z F-Secure uczestniczyli w większej liczbie dochodzeń związanych z cyberprzestępczością niż pracownicy jakiejkolwiek innej firmy na rynku, a jej rozwiązania są sprzedawane na całym świecie przez ponad 200 operatorów i tysiące resellerów.

 

Integrity Partners

Integrity Partners jest firmą ekspercką, specjalizującą się w obszarze Bezpieczeństwa Cybernetycznego. Jesteśmy liderem wśród integratorów systemów Privileged Access and Session Management w Polsce.

Ponadto specjalizujemy się w: User Protection, Secure Content & Collaboration, Hybrid Cloud Protection, Security Operations Centers. Zapewniamy bezpieczeństwo firm i instytucji na najwyższym możliwym poziomie, dzięki unikalnym kompetencjom naszych ekspertów i wykorzystaniu rozwiązań liderów branży. 

 

Associate Partner(s)

ISSA Polska

Celem "ISSA Polska - Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych" jest krzewienie wiedzy na temat bezpieczeństwa systemów informacyjnych oraz promowanie zasad i praktyk, które zapewniają poufność, integralność, niezaprzeczalność i dostępność zasobów informacyjnych, a także promowanie i rozwój swoich członków poprzez podnoszenie ich umiejętności zawodowych związanych z ochroną systemów informacyjnych, a w szczególności poprzez:

 • dostarczanie wiedzy związanej z tematyką szeroko pojętego bezpieczeństwa systemów informacyjnych
 • edukację i promowanie standardów dotyczących bezpieczeństwa systemów informacyjnych
 • opiniowanie wydarzeń i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów informacyjnych
 • propagowanie potrzeby bezpieczeństwa systemów informacyjnych.
 • Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

   

  Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) istnieje od stycznia 1993 roku,  zrzeszając obecnie ponad 120 największych firm sektora teleinformatyki i telekomunikacji.
  Izba jest najpoważniejszym partnerem, zarówno w procesie stanowienia prawa,  jak i opiniowania bieżących decyzji administracji rządowej i organów regulacyjnych.

  Silver Partner(s)

  Micro Focus

   

  Firma Micro Focus (LSE: MCRO.L jest globalnym przedsiębiorstwem, które pomaga klientom w szybszym wdrażaniu innowacji przy mniejszym ryzyku. Nasze oprogramowanie ułatwia tworzenie, obsługę i zabezpieczanie systemów informatycznych, które łączą dotychczasową warstwę merytoryczną i aplikacje z nowymi technologiami, a tym samym ułatwiają dostosowywanie się do coraz bardziej złożonych wymagań biznesowych.
  Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.microfocus.com

   

  Darktrace

  Darktrace is a world-leading cyber-threat defense company. Its multi-award-winning Enterprise Immune System technology automatically detects and responds to emerging threats, powered by machine learning and mathematics developed by specialists from the University of Cambridge. Without using rules or signatures, Darktrace models the ‘pattern of life’ of every device, user and network within an organization, identifying and mitigating cyber-threats before damage is done. Darktrace’s self-learning technology has been deployed globally and across all sectors, including energy, retail, telecommunications, manufacturing, financial services and healthcare. The company is headquartered in San Francisco and Cambridge, UK, with over 20 global offices including London, New York, Milan, Mumbai, Paris, Singapore, Sydney, Tokyo and Toronto.

  For more information, visit: www.darktrace.com

  Exhibit Partner(s)

  Quest-Dystrybucja Sp. z o.o.

  Value Added Dystrybutor oraz Partner Wsparcia Technicznego (Support Providing Partner) firmy Quest w Polsce, dostarcza innowacyjne rozwiązania do zarządzania systemami IT w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze oraz zapewnia wsparcie w zakresie implementacji i wykorzystania oferowanego oprogramowania. Spółka działa na polskim rynku oprogramowania narzędziowego od trzynastu lat, rozpoczynając działalność jako wyłączny przedstawiciel i dystrybutor produktów firmy Quest Software. W wyniku przejęcia Quest Software przez firmę Dell w 2012 r., Quest Dystrybucja Sp. z o.o. przez 4 lata była dystrybutorem oprogramowania narzędziowego Dell Software. Od  listopada 2016 r. oferuje polskim klientom rozwiązania nowej i niezależnej firmy Quest, która powstała po wydzieleniu z grupy Dell.

  Produkty Quest pomagają zredukować koszty IT, osiągnąć większą wydajność oraz zapewnić kompleksowe zarządzanie następującymi obszarami:
  Zarządzanie Bazami Danych, Monitorowanie Wydajności, Zarządzanie Środowiskami Microsoft, Zarządzanie Systemami Końcowymi, Zarządzanie Tożsamością i Dostępem oraz Ochrona Danych.


  Klientami Quest Dystrybucja w Polsce są firmy reprezentujące wszystkie sektory gospodarki, m.in. finansowy, telekomunikacyjny, energetyczny, przemysłowy oraz instytucje rządowe. W realizacji wymagań klientów firma współpracuje zarówno z dostawcami i producentami głównych platform systemowych, jak i największymi firmami integratorskimi.

  Więcej informacji: www.quest-pol.com.pl

   

  Skontaktuj się z nami

  name

  magdalena brandt

  senior conference manager

  mbrandt@idc.com

  +48 22 548 40 74

  name

  marcin kniec

  senior account manager

  mkniec@idc.com

  +48 883 342 879